Zákaznický servis

V rámci zkvalitnění našich služeb jsme se rozhodli klientům vyjít vstříc vytvořením řady online formulářů. Věříme, že tímto krokem výrazně usnadníme a zpříjemníme vzájemnou komunikaci.

 

Žádost o nezávaznou nabídku financování online
Máte již vybraný předmět a způsob financování a chcete vytvořit nezávaznou nabídku od naší společnosti? Vyplňte formulář a zašleme Vám vypracovanou kalkulaci, případně Vám poradíme s výběrem produktu či způsobu financování.


Čestné prohlášení o vlastnické struktuře společnosti

Čestné prohlášení o řídící struktuře společnosti


Žádosti o financování ke stažení
Stáhněte si formuláře pro podání žádosti o uzavření smlouvy na leasing nebo úvěr dle vybraného předmětu financování. Žádosti jsou ke stažení ve formátu pdf.


Žádost o zapůjčení technického průkazu online
Chcete si požádat o zapůjčení technického průkazu online? Více informací o zapůjčení technického průkazu získáte také v sekci časté dotazy.

Tento formulář i níže uvedené kontaktní údaje jsou pouze pro klienty Moneta Leasing. Pokud máte smlouvu uzavřenou u společnosti Moneta Auto, kontaktujte zákaznickou linku 800 10 30 50.


Hlášení pojistné události nebo vystavení devinkulace online
Potřebujete nám nahlásit pojistnou událost nebo požádat o vystavení devinkulace?


Informační memorandum bankovního a nebankovního registru klientských informací
Seznamte se s informačním memorandem bankovního registru klientských informací a nebankovního registru klientských informací.


Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování údajů - dodavatelé

Informace o zpracování osobních údajů - marketing a soutěže pro neklienty

Ochrana dat uživatelů webu

V každém případě nás můžete i nadále kontaktovat na naší bezplatné lince 800 181 800, kde Vám rádi zodpovíme všechny dotazy.


Hlášení stížností

Včasné a efektivní řešení stížností je jedním z našich strategických cílů, kde jsme se zavázali k poskytování kvalitních služeb pro všechny své zákazníky.


 

Pro ulehčení komunikace jsme také připravili sekci časté dotazy, kde Vám odpovídáme na nejběžnější kladené dotazy.